Apie mane

 

Sveiki, aš Ignė. Pagal išsilavinimą – leidėja, pagal pašaukimą – vertėja ir tekstų rašytoja, o pagal širdies balsą – maisto tinklaraščio autorė. Pamenu, ankstyvoje paauglystėje ant stalo išsidėliojusi produktus vaidindavau, kad vedu kulinarinę laidą – matyt, tada ir užsimezgė noras skleisti meilę maistui. O toji meilė atėjo iš šeimos, kurioje gamino visi: ir tėtė, ir mama, ir babytė. Tik aš ilgokai spyriojausi, net studijuodama retai gamindavau pati. Bet vieną dieną, bevalgant valgyklinę sriubą, atėjo nušvitimas: gi pati galiu tokios išsivirti! Taip ir pradėjau – po truputį, nedrąsiai, vis pasidairydama į kitus, kol noras gaminti, vaišinti ir pasakoti virto tinklaraščiu apie maistą. Iš pradžių jis vadinosi kitaip, bet 2008 metais per gimtadienį būsimas vyras padovanojo man puodas.lt. Taip ir liko – Ignės Puodas.

Šitame virtualiame Puode telpa ne tik receptai, bet ir kelionių įspūdžiai, maitinimo įstaigų apžvalgos – viskas, kas skanu, kas man įdomu ir, tikiuosi, patinka skaitytojams. Man maistas – šventė, nesvarbu, valgau viena ar vaišinu draugus. Ir ta švente noriu dalytis su kitais. Dėkoju, kad skaitote, kad lankotės, kad gaminate ir komentuojate!

Post Scriptum

Nors Puode rasite visokių receptų, didžioji mano meilė – Rytų Azijos virtuvė, ypač korėjiečių, japonų, taivaniečių patiekalai. Toji meilė šiemet davė vaisių – pirmąją mano knygą Rytų Azijos Virtuvė. Ja siekiu parodyti, kokia skani ir spalvinga Pietų Korėjos virtuvė, kokie gardūs ir subtilūs japonų patiekalai. Kviečiu šiuos kraštus atrasti drauge!