Apie mane

Sveiki, aš – Ignė, o čia – mano Puodas, kuriame telpa viskas, kas man įdomu: receptai, tekstai apie maistą, kulinarinius atradimus ir keliones. Šitą Puodą su pertraukomis maišau jau dešimt metų ir, kaip pridera verdant gerą troškinį, pamažu pildau, gausinu, turtinu įvairiausiais skoniais. Nors kadaise tinklaraštis gimė tik kaip receptų kaupykla, šiandien jis kur kas margesnis, o ateity tikriausiai dar paįvairės, taps dar asmeniškesnis, atspindės nuolatinius mano ieškojimus ir atradimus.

Maistas man – malonumas ir šventė. Gyvenime stengiuosi laikytis sąmoningos/intuityvios mitybos principų ir jie, savaime suprantama, atsispindi ir tinklaraščio turinyje. Todėl jis toks įvairus – nuo pyragų iki sriubų. Ryški Puode ir Rytų Azijos įtaka, mat tarp mano mėgstamiausių virtuvių rikiuojasi Pietų Korėjos, Japonijos, Taivano, Kantono virtuvės. Iš tos meilės gimė receptų knyga Rytų Azijos Virtuvė – didis nuotykis, kainavęs daug šypsenų ir dar daugiau ašarų. Daugiau apie ją galite paskaityti čia.

Man labai patinka kulinarinės kelionės – tiek tos tiesioginės, kai išvažiavęs valgai viską, ką svetimas kraštas gali pasiūlyti, tiek perkeltinės, kai dubenėlis kario arba gardus buritas tampa proga pakeliauti neiškeliant kojos iš namų. Savo receptais, kelionių ir kulinariniais tekstais noriu pakurstyti skaitytojų norą keliauti ir atrasti, paįvairinti kasdienę mitybą, pažinti kitas kultūras. Kiek galima tuos pačius šaltibarščius šlerpti, a?

Tinklaraštis Ignės Puodas – tik mano hobis, širdžiai miela veikla. Gyvenime esu vertėja ir tekstų rašytoja. Su prieteliumi (t. y. savo vyru) ir šunėku Bugiu gyvenu Klaipėdoje – pačiame nuostabiausiame Lietuvos mieste. Todėl nemažai gastronominių atradimų įvyksta būtent čia. Laisvalaikiu judu: praktikuoju kuksando, bėgioju, važinėju dviračiu. Daug skaitau ir netflixinu. Taip pat mokausi gyventi ramiai, čia ir dabar, mėgaudamasi mažomis laimės akimirkomis.

Taigi, ačiū, kad skaitote ir domitės, kad gaminate ir atrandate.

Jei patinka tai, kuo dalinosi, nepamirškite sekti manęs Facebook ir Instagram! Palaikykim ryšį!